Poštovné

Pre dorucenie Vasich zasielok vyuzivame primarne slovensku postu. Je mozne sa dohodnut aj na osobnom odbere v Bratislave. Snazime sa o dorucenie v co najkratsom case a za co najlepsiu cenu pre Vas. 

 

Spôsob doručenia platba vopred dobierka
Slovenská pošta 2.70 € 3.50 €
Kuriér 5.90 € 6.14€
Zásielkovňa 2.30 € 2.80€

 

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie, o tom Vás ale budeme vopred informovať a jediné z Vašim súhlasom bude zásielka odoslaná. Ohľadom presnej výšky poštovného do zahraničia Vás budeme informovať po potvrdení Vašej objednávky. Orientačné ceny poštovného do zahraničia si môžete pozrieť nižšie. Ceny poštovného sú uvedené vrátane DPH.


K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu Vašej objednávky či počet objednaných titulov.

 

Kuriérske služby pre nás zabezpečuje Expres kuriér


Okrem Slovenskej pošty máte u nás možnosť doručenia prostredníctvom kuriérskej služby Expres kuriér. Prostredníctvom kuriéra máte k dispozícii nasledujúce výhody.

 

  • doručenie do 24 hodín od expedície (doručuje sa v pracovné dni)
  • doručenie vždy priamo do Vašich rúk - domov alebo do práce
  • možnosť sledovať cez internet, kde sa momentálne Vaša zásielka nachádza

 

Dorucenie kurierom je mozne iba na uzemi Slovenskej Republiky. 

 

Poštovné do zahraničia

Zásielkovňa Česká republika
(platba vopred)
Česká republika
(dobierka)
Európa
(Europe)
Do 5kg 3.40 € 4.10€ 7.80€

TOP