Možnosti platby

Na našom internetovom portály môžete platiť niekoľkými spôsobmi, aby bolo nakupovanie pre vás pohodlne, rýchle a bez akýchkoľvek komplikácií.

 

dobierka
Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku a za príplatok v Českej republike.

 

platobná karta
V našom internetovom obchode môžete platiť platobnými kartami VISA, MasterCard, Maestro, Discovery a American Express. Platba kartou je sprostredkovaná cez PayPal portál.


Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CVV kód (3-miestny kontrolný číselný kód)

 

PayPal
Taktiez u nas mozete platit aj priamo prostrednictvom sluzby PayPal pokial mate PayPal ucet. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku PayPal, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu.

 

prevod na ucet
Vašu objednávku môžete tiež zaplatiť aj bankovým prevodom. Po overení platby od nás obdržíte potvrdenie o platbe a my budeme pokračovať vo vybavovaní Vašej objednávky a následne Vám ju pošleme.

TOP